ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشات بین 10 الی 15 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

انواع پرداخت سفارشات به چه شکل است؟

سفارشات تا سقف 300هزار تومان به صورت پرداخت در محل انجام می گیرد. به طوری که سفارش توسط شرکت پست برای مشتری ارسال شده و مبلغ سفارش در هنگام تحویل به مامور پست پرداخت می گردد. پرداخت سفارشات بیش از 300هزار تومان از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت انجام می گیرد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 150 هزار تومان رایگان و برای سایر سفارشات 8000 تومان است.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت ایران ال سی وایکیکی به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://http://newtracking.post.irبازگرداندن کالا

آیا همه کالاها، شامل مهلت 15 روز گارانتی بازگرداندن می‏‌شوند؟

در صورتی که به هر دلیلی از انتخاب خود پشیمان شده و تمایل به عودت کالا داشته باشید این امکان برای شما فراهم گردیده است.
در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد مبلغ سفارش به اضافه هزینه عودت کالا به مشتری مسترد می شود.
در صورتی که مشکلی در سفارش نبوده و صرفا عودت انجام می گیرد، هزینه عودت به عهده مشتری بوده و همچنین هزینه ارسال به انبار ترکیه (معادل 15% مبلغ هر آیتمی که عودت شده) از حساب مشتری کسر شده و مابه التفاوت به حساب واریز می گردد.
مشتریان عزیز پیش از ارسال به نکات زیر توجه داشته باشند:
ـ تمامی آیتم ها به استثناء کالاهایی که از نظر بهداشتی دارای اشکال هستند ـ نظیر کالاهای مربوط به دسته ال سی هوم LCHOME و لباس های زیر ـ قابل عودت می باشند.
ـ دقت شود کالاهایی که بازگردانده می شود می بایست بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان شرایط اولیه و بدون تغییر در فرم لباس و اتیکت قیمت ارسال گردند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد پشتیبانی ایران ال سی وایکیکی تماس بگیرید:
28422412-021

شرایط فرصت 30 روز جهت تغییر سایز کالا

در صورتی که سفارش مشتری هیچ یک از موارد فوق اعم از ایراد کالا و یا عدم تطابق رنگ و سایز در سفارش وجود نداشته باشد و کالا سالم بوده و سفارش نیز به درستی تحویل شده باشد نیز قابل عودت است که در این صورت فقط هزینه عودت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری می باشد.

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خودرا پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با واحد خدمات مشتریان ایران ال سی وایکیکی تماس بگیرید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

- اگر ایراد، وجود مغایرت رنگ و سایز یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ایران ال سی وایکیکی برسد، کلیه هزینه‌های عودت به عهده ایران ال سی وایکیکی بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ایران ال سی وایکیکی، هزینه عودت و ارسال به انبار ترکیه به عهده مشتری خواهد بود، که معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی 28422412-021 تماس بگیرید.
لازم به ذکر است علیرغم هزینه ای که عودت کالا برای ایران ال سی وایکیکی دارد، شرکت هیچ گونه سودی از مشتری دریافت نکرده و تمام مبلغ دریافتی صرف ارسال کالا به ترکیه می گردد.تغییر سایز

آیا امکان تغییر سایز برای سفارشات موجود است؟

برای آسایش خیال و سهولت در انتخاب و خرید توسط مشتریان عزیز، امکان تغییر سایز پس از دریافت سفارش برای کلیه سفارشات در ایران ال سی وایکیکی وجود دارد.

شرایط تغییر سایز

امکان تغییر سایز مشروط به موجود بودن سایز مورد نظر بوده و در صورت موجود نبودن سایز و تصمیم شما بر عودت کالا، سفارش همانند کالاهای عودتی محاسبه شده و مابه التفاوت مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، مابه التفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ فاکتور شده در سفارش) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.